ساعت و تقویم میلادی
Photo cloud
Zadnji komentari
Nema komentara
Logiranje
Korisnicko ime

Lozinka

Niste jos clan?
Kliknite Ovdje Za Registrovanje.

Zaboravili ste lozinku?
Zatrazite novu ovdje.
Del P

Za Skidanje Muzike Nije Potrebno Registrovanje!

Pregledaj Temu
 Printaj Temu
» Izreke - Citati »
Admin
Nemojte trošiti vrijeme udarajući u zid nadajući se da će postati vrata. - Coco Chanel

Zato što oni koji su dovoljno ludi da misle da mogu promijeniti svijet, i jesu oni koji to čine. - Steve Jobs

Ako svoj tim ne možeš nahraniti s dvije pizze, znači da je prevelik. - Jeff Bezos

Nemoj mi reći da je nebo granica kada imamo otiske cipela na mjesecu. - Paul Brandt

Mi prihvaćamo onu ljubav koju smatramo da zaslužujemo. - Stephen Chbosky

Ukoliko se sve čini da je pod kontrolom, zapravo ne ideš dovoljno brzo. - Mario Andretti

Bez promjene, nešto spava unutar nas i rezigniranost se budi. Spavač se mora probuditi. - Frank Herbert

Tko si ti da si daješ za pravo da sudiš o mojem životu? Ja nisam savršen i ja to ne moram biti. Prije nego što počneš pokazivati prstom, uvjeri se da su tvoje ruke čiste. - Bob Marley

Ljudi kažu da postoje i druge ribe u moru. Ja im na to odgovaram: *ebite se, ona je bila moje more. - James Faulkner

Misao da imaš vremena je izvor problema. - Siddhārtha Gautama Buddha

Meni je potrebno more jer me ono uči. - Pablo Neruda

Izmjenio/la Admin na 04-05-2015 12:18
Bomby

http://www.konjicanka.com
Admin
Ljudi plaču ne zato što su slabi, nego zato što su bili predugo jaki. - Johnny Depp

Novac su brojevi, a brojevi nemaju kraja. Ako ti trebaju novci za sreću, tvoja potraga za srećom nikada neće prestati. - Bob Marley

Ukoliko stvarno misliš da je problematika zagađivanja manje važna od ekonomije, probaj ne disati dok brojiš novce. - Guy McPherson

Kad nam je dvadeset godina, nijedna stvar na svijetu ne izgleda starija od nas, niti izgleda da će nas nadživjeti. Sreća mladosti je sva u tome što vjeruje u nevjerojatno.. i što ne zna za nemoguće. - Jovan Dučić

Postoji samo jedan način kako da izbjegneš kritiku: ne radi ništa, ne govori ništa, i budi ništa. - Aristotel

Inžinjerstvo je umjetnost organizacije i usmjeravanja ljudi te materijala iz prirode s ciljem dobrobiti ljudske rase. - Henry Gordon Stott

Najopasnija fraza u jeziku je “uvijek smo to radili na takav način”. - Grace Murray Hopper

Negacija može biti oblik prihvaćanja svijeta. - Miroslav Krleža

Sjećanje je jedini svjedok da si imao nekoga tko možda i nije bio tvoj. - Sergej Aleksandrovič Jesenjin

Znanost je osobna perverzija, osim ako ima kao svoj krajnji cilj poboljšanje čovječanstva. - Nikola Tesla

Mislim da je veoma važno provoditi ponekad vrijeme sam. Treba znati kako je biti sam i naučiti neovisiti o drugim ljudima. - Oscar Wilde

Kada prestanete raditi stvari zbog malo zabave, jednako je kao da ste mrtvi. - Ernest Hemingway

Izmjenio/la Admin na 04-05-2015 11:41
Bomby

Admin
Šutnju je nemoguće pobiti. - Josh Billings

Energija dobivena razaranjem prirodnih elemenata zločin je protiv prirode i izazvat će katastrofu. - Nikola Tesla

Savršenstvo je neprijatelj dobrome. - Francois Marie Arouet de Voltaire

Nastavljam ondje gdje je posljednji prije mene stao. - Thomas Alva Edison

Nikada ne vidim što se bilo napravilo, vidim samo ono što se treba napraviti. - Siddhārtha Gautama Buddha

Postoje stvari u životu koje se mogu jedino ostvariti kada bi se okrenulo u drugom smjeru od trenutačnog pravca. - Franz Kafka

Postoje dvije pogreške koje se mogu dogoditi na putu k istini. Ne ići do kraja ili uopće ne krenuti. - Siddhārtha Gautama Buddha

Svaka stanica u tvojem tijelu se tokom vremena promijeni. Ljudi se mijenjaju. - Steven Hall

Svakto tko prestaje razmišljati ostari. Najveća prednost života je neograničena mogućnost učenja. - Henry Ford

Način kako nešto početi je prestati pričati o tome i krenuti djelovati. - Walt Disney

Smisao života nije traženje sebe, nego stvaranje. - George Bernard Shaw

Učini ono što možeš, s onime što imaš, ondje gdje jesi. - Theodore Roosevelt

Bomby

Admin
Nikad ne reci nikad! - Justin Bieber

Nemoj se pitati što svijetu treba. Rađe pronađi ono što tebe čini živim i uroni u to. Svijetu trebaju ljudi koji ganjaju svoje živote. - Howard Thurman

Težak je to posao, pronaći ono što vas usrećuje. - Lucille Ball

Sreća nije u što većem posjedovanju novaca. Sreća leži u poslu dostizanja toga cilja, u uzbuđenju koje prati ponos uspjeha. - Franklin Delano Roosevelt

Krajnji čovjekov cilj je da u potpunosti ovlada materijalnim silama i podčini prirodne sile ljudskim potrebama. - Nikola Tesla

Možeš reći koliko su ljudi pametni prema onome čemu se smiju. - Tina Fey

Meni nije potrebna pomoć, nego teškoće. Što teže, tim bolje. Ja najradije radim u borbi. - Nikola Tesla

Mnogi ljudi ne slušaju s namjerom da razumiju, oni slušaju isključivo kako bi mogli replicirati. - Stephen Covey

Ali ja postojim samo kad sam s drugim, sam nisam ništa. - Karl Jaspers

Onog dana kada znanost počne proučavati ne duhovne pojave, u deset godina napredovati će više nego u ranijim stoljećima svoje povijesti. - Nikola Tesla

Demokracija je nesavršen način upravljanja između nasilja anarhije i nasilja tiranije, s najmanje nasilja potrebnog za samoodržavanje. Iz tog razloga ne smatram da je ona trijumf, ali je najbolja opcija koju smo do sada uspjeli osmisliti. - Steven Pinker

Ako želite da se nešto dobro napravi, napravite to sami. - Napoleon Bonaparte

Bomby

Admin
Čvrsto vjerujem u pravilo kompenzacije. Istinite nagrade su uvijek u razmjeru s radom i žrtvama. - Nikola Tesla

Čovjek ima pravo gledati drugoga s visoka jedino kad mu pomaže da ustane. - Gabriel García Márquez

Živi dobar život. Ako postoje bogovi i oni su pravedni, tada njima neće biti važno koliko si njima bio predan, nego će te suditi prema načelima kojima si živio. Ako postoje bogovi, a nepravedni su, tada ih ne bi trebao štovati. Ako ne postoje bogovi, tada je smrt kraj, no život kakav si živio ostaje urezan u uspomenama tvojih najmilijih. - Marcus Aurelius

Život je smiješan, zar ne? Taman kada pomislite da ste sve otkrili, taman kada počnete raditi planove, počnete se veseliti i osjećati se kao da znate u kojem smjeru idete, put se promijeni, znakovi se promijene, vjetar zapuše u drugom smjeru, sjever odjedanput postane jug, istok zapad i vi ostane izgubljeni. Lagano je izgubiti put, izgubiti smjer. - Cecalia Ahern

Rane mogu biti fatalne ili s vremenom srastati u ožiljke. Takvi ožiljci pričaju priče. - Hélène Cixous

Samo je jedan kutak svemira koji sigurno možete promijeniti, a to ste vi sami. - Aldous Huxley

Nije važno koliko jako možeš udariti, važno je koliko jaki udarac možeš primiti i nastaviti ići dalje. - Rocky Balboa

Sasvim je točno da čovjek nikad ne bi dostigao ono što je moguće kad ne bi stalno posezao za onime što je nemoguće. - Max Weber

Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda. - Antun Branko Šimić

Nije važno koliko smo puta udahnuli dah, važnije je koliko smo puta ostali bez daha. - Shing Xiong

Nacionalni egoizam i bolesni patriotizam uvijek imaju tendenciju da survavaju svijet u pretpovijesno divljaštvo i sukobe. - Nikola Tesla

Bezobraznost je slaba imitacija tuđe snage od strane malog čovjeka. - Eric Hoffer

Bomby

Skoci na Forum: