ساعت و تقویم میلادی
Photo cloud
Zadnji komentari
Nema komentara
Logiranje
Korisnicko ime

Lozinka

Niste jos clan?
Kliknite Ovdje Za Registrovanje.

Zaboravili ste lozinku?
Zatrazite novu ovdje.
Del P

Za Skidanje Muzike Nije Potrebno Registrovanje!

Pregledaj Temu
 Printaj Temu
» Izreke - Citati »
Admin
A slobodna ljubav? Ljubav nije slobodna, ona je ropstvo po definiciji. - Tin Ujević

Kad jednoj ljubavi dođe kraj, slabići kukaju, energični smjesta pronađu novu ljubav, a pametni su ju već odavno imali u rezervi. - Oscar Wilde

Kakav smo mi to narod kad je gubav jedina reč koja se rimuje s ljubav. - Đorđe Balašević

Život nas je naučio da ljubav ne znači međusobno se gledati, već zajedno gledati u istom smeru. - Antoine de Saint-Exupéry

A naše su usne otkrile kako da izgovore ono što reči ne mogu odati, sve dok stotina gnezda nisu odjeknula muzikom i istok se oblio sivilom. - Frederick Lawrence Knowles

Toliko da znaš: sve što za tebe osećam nikad neće nestati. Volim te svim srcem i nedostaješ mi iako nas deli samo dva sata. Toliko da znaš... - Noel Coward

Dok se dani polako izmenjuju, okrenimo se jedno drugome u tihoj naklonosti, prošetajmo u miru do ruba starosti. - Stara egipatska pjesma

Nasmešila si se i stala pričati ni o čemu, a ja sam osetio kako sam takvo što već dugo očekivao. - Rabindranath Tagore

Ljubavi malo kada ima u preuvelicanim delima.Ona se ponajvise skriva u tihoj reci ili neznim osmesima.

"Jednog dana ljubav upita prijateljstvo: “Zbog čega si ti tu kad postojim ja?“ A prijateljstvo odgovori: “Ja donosim osmeh tamo gde ti ostavljaš suze“

Bomby

http://www.konjicanka.com
Admin
„Ni haljinu ne valja krpiti, a kamoli ljubav. Bolje je otići.”

Mesa Selimovic

„Ljubav je slatko ropstvo, brak je ropstvo bez slasti.”

Johan Volfgang Gete

„Ma koliko okorela nečija ćud, rastopiće se na vatri ljubavi. Ako se pak ne promeni znači da vatra nije bila dovoljno jaka.”

Mahatma Gandi

„Ko ljubi zbog ljubavi, taj je slep.”

Platon

„Zemlja se oslobađa ljubavlju, a velika postaje delima.”

Johan Volfgang Gete

„Budi ljubavi dostojan ako želiš da budeš ljubljen.”

Johan Volfgang Gete

„Kukavica je nesposobna da oseti ljubav - to je osobina hrabrih.”

Mahatma Gandi

„Kad smo zaljubljeni, onda oni koje volimo rastu u našim očima. Kada poželimo nekog drugog, onda se oni smanjuju. Svi ljudi na zemlji naviknu se na to posle izvesnog vremena i žive, uglavnom, bez ljubavi, a da im ništa naročito ne smeta.”

Momo Kapor

„Ljubav sve pobeđuje.”

Vergilije

„Ljubav se isprva naziva poverenjem.”

Joahn Volfgang Gete

„Ljubav je teška bolest duše.”

Platon

Bomby

http://www.konjicanka.com
Skoci na Forum: