Logiranje
Korisnicko ime

Lozinka

Niste jos clan?
Kliknite Ovdje Za Registrovanje.

Zaboravili ste lozinku?
Zatrazite novu ovdje.
Photo cloud
Del P

Za Skidanje Muzike Nije Potrebno Registrovanje!

Pregledaj Temu
 Printaj Temu
» Izreke - Citati »
Admin
Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim! - Albert Camus

Ne govori sve što znaš, ne čini sve što možeš, ne vjeruj svemu što čuješ, ne daj sve što imaš, ne želi sve što nemaš, samo voli onoga tko tebe voli.

Skoro sam poludeo zbog tebe, onoliko koliko se moze poludeti: ne mogu da spojim dve misli a da se ti u njih ne umetnes. Ni o cemu drugom ne mislim osim o tebi..

Ljubav i prijateljstvo isključuju jedno drugo.

Ispričali smo ramenima i rukama nešto što u prijevodu na disanje znači: Ljubav. - Miroslav Mika Antić

Velika srca vole, mala traže da budu voljena. - Tagora

Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi. - Michelangelo Buonarotti

Ne očekujem da me razumiješ kad ne razumijem ni sebe sam. Uzmem što uzmem, a dam što dam. Samo sebe.

Lakše je biti zaista sam nego gajiti iluziju o tome da imamo nekoga.

Na svijetu uvijek postoji jedna osoba koja čeka onu drugu, bilo da je nasred neke pustinje ili usred velikog grada. A kad se te osobe sretnu i njihovi se pogledi ukrste, sva prošlost i sva budućnost gube svaki značaj. Samo postoji taj trenutak i ta nevjerojatna sigurnost da je sve stvari pod suncem ispisala jedna ista ruka, ruka koja je stvorila po jednu dušu blizanku za svaku osobu i koja je u njima probudila ljubav bez koje ni jedan san ljudske rase ne bi imao smisla. - Paulo Coelho

Teško je voljeti, još teže ne voljeti, a najteže je naći voljenog koji te voli. - Aleksandar Sergejevič Puškin

Ljubav je kao voda. Ako je nešto ne uzburka, ona postane bara.

Bomby

http://www.konjicanka.com
Admin
Možeš biti samo osoba na ovom svijetu, ali za nekoga si ti cijeli svijet.

Zvijezde izvan tebe su lijepe, ali one nisu ništa u poređenju sa ljubavlju. Ljubav je najsjajnija zvijezda, ona je sunce. Ljubav je duša tvog svijeta, njegov izvor. Nađi je i podijeli je sa drugima.

Ljubav ne daje ništa osim sebe i ne uzima ništa osim sebe. - Khalil Gibran

Nije se teško zaljubiti, nego je to teško reći. - Alfred de Musset

Ljubiti znači ljubiti usprkos, a ne zbog nečega.

Zvuk poljupca nije tako jak kao zvuk topa, ali njegova jeka mnogo duže traje.

Nasloni moje vrijeme na svoje, tako će vječnost duže trajati. - Miroslav Mika Antić

Srcu ne treba vjerovati. Srcu baš najmanje. - Augustin Tin Ujević

Ne kradi mi sebe od mene, budalo glupa. - Miroslav Mika Antić

Vjeruj mi, posljednja ljubavi, nemoguće je voljeti posljednji put u vječnosti. - Miroslav Mika Antić

Samo onda istinski volimo kad više nemamo potrebe da to kažemo.

Ljubav žene čini bistroumna, a muškarca zbunjenim. - Remark

Bomby

Admin
Muškarac je ljubomoran ako voli, a žena ako i ne voli. - Kant

Lako je voljeti onog koga si mrzio,a jako je teško mrziti onog koga si volio.

Ljubav je nalik na vodu. Ako je nešto ne uzburka, ona truli kao bara. - Arturo Graf

Ako misliš da se nas dvoje nismo poznavali, oprosti, mi smo se divno poznavali. - Miroslav Mika Antić

Može li se ikada zaboraviti ono što se jednom ljubilo? - Jean Jacques Rousseau

Bez poštovanja nema istinske ljubavi. - Immanuel Kant

Gospođo, ja sam u vas neizlječivo zaljubljen. - Miroslav Mika Antić

Želiš li bit voljen, voli i budi vjeran ljubavi. - Benjamin Franklin

Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe.

Ljubav je vatra, da. Ali nikad ne znate hoće li vam zagrijati srce ili zapaliti kuću.

Ne želim utjehu da bih Te zaboravio. Ne želim patnju da bih Te osjećao. Ne želim da ne želim da želim bilo što. - Tajna Usnule Duše

Ljubav je kapljica nebeske rose koju nebesa kanuše u kaljužu života da mu zaslade gorkost. - Aleksandar Sergejevič Puškin

Bomby

Admin
Ljubav, kad je iskrena i duboka, lako prašta i zaboravlja.

Ljubav je kapljica nebeske rose koju nebesa kanuše u kalež života da mu zaslade gorkost. - E. O. Puškin

Nađite muškarca koji vas obožava, a ne onog kojeg vi obožavate. - Mama

Ljubav je poput raja, ali boli kao u paklu. - Nepoznati Autor

Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. - H.L. Mencken

Ljubav je čin beskrajnog opraštanja, nježan pogled koji postaje navika. - Peter Ustinov

Tko nema hrabrosti slijediti srce, taj nije dostojan ljubavi. - Drago Tadić

Ljubav ne zahtijeva da dvoje ljudi gledaju jedno u drugo, već da zajedno gledaju u istom pravcu - Antoine de Saint Exupery

Evo, silazi sumrak, i svet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. - Miroslav Mika Antić

Ne trudi se toliko da me izgubiš. Ja sam od onih što znaju sami kad treba da odu. - NN

Nikada se nemojte prestati smijati, čak i kad ste tužni, jer se netko može zaljubiti u vaš osmijeh. - Gabriel García Márquez

Zaljubit ću se, odlučih iznenada?! Jesen je, doduše, ali malo sam prestar da bih čekao samo na proljeća. - Balašević

Bomby

Admin
Ljubiti jedan sat je osobina životinje; ljubiti jedan dan to je osobina čovjeka; ljubiti cijeli život oznaka je anđela, ali voljeti cijeloga života samo jedno stvorenje to je osobina bogova. - Paolo Mantegazza

Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka - Ksenofont

Ako je neka osoba otišla iz tvoga života, ne znači da je odnijela sa sobom i tvoju sreću. Zapamti - sreća ne zavisi ni od koga, osim od tebe samog.

Ljubav odoljeva vremenu koje sve otima. Nikad nije zaista ljubio onaj koji misli da je ljubav prolazna. - Johann Wolfgang von Goethe

Voljeti ne znaci stalno ponavljati da ti je zao. - Erich Segal

Kap ljubavi moćnija je od okeana pameti. - Blez Paskal

Sve što čovjek radi, samo je priprema da se doživi ljubav. - Isidora Sekulić

Ljubav je jedina stvar koja se množi kada se deli.

Bojati se ljubavi, znači bojati se života, a oni koji se boje života već su tri četvrtine mrtvi. - Bertrand Russell

Još nikad niko nije izmerio, pa ni pesnici, koliko to srce može izdržati. - Zelda Fitzgerald

Ko se u mrkoj noći uputi svojoj dragoj, sveću nosi u srcu.

Nezrela ljubav kaže: Volim te jer te trebam. Zrela ljubav kaže: Trebam te jer te volim. - Erich Fromm

Bomby

Skoci na Forum: